KONFRANS TƏŞKİLAT KOMİTƏSİ

Neman Muradlı

Neman Muradlı

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Şaiq Əsgərov

Şaiq Əsgərov

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Əminə Məlikova

Əminə Məlikova

Heydər Əliyev Mərkəzi
Aleksander Ostenda

Aleksander Ostenda

Academy of Silesia
İlqar Seyfullayev

İlqar Seyfullayev

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Seymur Mirzəyev

Seymur Mirzəyev

“Regional İnkişaf” İctimai Birliyi
Çinarə Balıyeva

Çinarə Balıyeva

“Regional İnkişaf” İctimai Birliyi
Könül Babazadə

Könül Babazadə

“Regional İnkişaf” İctimai Birliyi
Jalə Muradova

Jalə Muradova

“Regional İnkişaf” İctimai Birliyi
Ornela Ramašauskaitė

Ornela Ramašauskaitė

Mykolas Romeris University
Ramona Rupeika-Apoga

Ramona Rupeika-Apoga

Latviya Universiteti
Sevinc Məhəməliyeva

Sevinc Məhəməliyeva

Heydər Əliyev Mərkəzi
Orxan Həbibov

Orxan Həbibov

Heydər Əliyev Mərkəzi
Tariyel Zeynalov

Tariyel Zeynalov

Heydər Əliyev Mərkəzi
Zafiq Xəlilov

Zafiq Xəlilov

Heydər Əliyev Mərkəzi
İlhan Ege

İlhan Ege

Mersin Üniversitesi
Kadir Ardıç

Kadir Ardıç

Qırğızistan Türkiyə Manas Universiteti
Azamat Maksudunov

Azamat Maksudunov

Kırgız – Turkish Manas University
Ionut Traian Luca

Ionut Traian Luca

Babes-Bolyai University
Səbuhi Əhmədov

Səbuhi Əhmədov

Heydər Əliyev Mərkəzi
Nigar Qafarova

Nigar Qafarova

Heydər Əliyev Mərkəzi
Zəhra Murad

Zəhra Murad

University of Portsmouth
Maria Kmety Barketova

Maria Kmety Barketova

Bratislava University of Economics
Demet Çak

Demet Çak

İstanbul Universiteti
Seyhan Murtezan Ibrahimi

Seyhan Murtezan Ibrahimi

Beynəlxalq Balkan Universiteti
İsmail Kocayusufoğlu

İsmail Kocayusufoğlu

Canadian Institute of Technology
Samirə Şamxalova

Samirə Şamxalova

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Abdülmecit Nuredin

Abdülmecit Nuredin

International Vision University
Kiran Sood

Kiran Sood

Chitkara University
Nihad Əliyev

Nihad Əliyev

University of Technology Sydney (UTS)
Yusif Əliyev

Yusif Əliyev

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Ewelina Idziak

Ewelina Idziak

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Mehmet Yüce

Mehmet Yüce

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Kəmalə Nəcəfova

Kəmalə Nəcəfova

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Alina Nuta

Alina Nuta

Danubius University
Nəsimi İsmayılov

Nəsimi İsmayılov

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Sevinc Məmmədova

Sevinc Məmmədova

The George Washington University
Marina Stefanova

Marina Stefanova

University of Sofia
Bobir Tursunov

Bobir Tursunov

Tashkent State University of Economics
Nurhodja Akbulayev

Nurhodja Akbulayev

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Berik Sabdenaliyev

Berik Sabdenaliyev

SDU University Business School
Aydan Əliyeva

Aydan Əliyeva

Potsdam University
Aygün Abdulova

Aygün Abdulova

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Katarina Aškerc Zadravec

Katarina Aškerc Zadravec

Lyublyana Biznes Məktəbi
Lukas Baschung

Lukas Baschung

Swiss Eurasian Institute of Management (SEIM)
Ainur Abdrazakova

Ainur Abdrazakova

SDU University Business School
Ugur Coban

Ugur Coban

SDU University Business School
Seymur Nəcəfov

Seymur Nəcəfov

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Rəna Hüseynova

Rəna Hüseynova

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Felix Angel Popescu

Felix Angel Popescu

Agora University of Oradea
Ardak Korzhinbayeva

Ardak Korzhinbayeva

SDU University Business School
Tetyana Nestorenko

Tetyana Nestorenko

Academy of Silesia
Sanju Purohit

Sanju Purohit

Akamai University
Keti Tskhadadze

Keti Tskhadadze

The University of Georgia
Martin Bosak

Martin Bosak

University of Economics in Bratislava
Jaroslav Dugas

Jaroslav Dugas

University of Economics in Bratislava
Joanna Siekiera

Joanna Siekiera

Marine Corps University
Yuriy Danko

Yuriy Danko

Sumi Milli Aqrar Universiteti
Qənirə İbrahimova

Qənirə İbrahimova

Universität Siegen
Otar Abesadze

Otar Abesadze

Gürcüstan Milli Universiteti
Guljannat Huseynli

Guljannat Huseynli

Old Dominion University
Mirzana Pašić Kodrić

Mirzana Pašić Kodrić

University of Sarajevo
Catherine Enoredia Odorige

Catherine Enoredia Odorige

University of Dunaújváros
Lenka Kuhnova

Lenka Kuhnova

University of Economics in Bratislava
Cəbrayıl Vəliyev

Cəbrayıl Vəliyev

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Paulína Krnáčová

Paulína Krnáčová

University of Economics in Bratislava
Kovács Szilvia

Kovács Szilvia

University of Dunaújváros
Fauzia Faridi

Fauzia Faridi

Aligarh Muslim University
Fəqan Həsənzadə

Fəqan Həsənzadə

TƏBİB
Sevinc Məcid

Sevinc Məcid

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
İmanqulu Muradzadə

İmanqulu Muradzadə

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Şəfəq Musəvi

Şəfəq Musəvi

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Münəvvər Həsənli

Münəvvər Həsənli

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Serdar Orhan

Serdar Orhan

Sakarya Universiteti
Adilə Abdullayeva

Adilə Abdullayeva

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Anar İbrahimov

Anar İbrahimov

Porto Universiteti
Fərid Cabbarlı

Fərid Cabbarlı

Azərbaycan Turizm və Menecment Universiteti
Qələndər Məmmədli

Qələndər Məmmədli

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Liza Alili Sulejmani

Liza Alili Sulejmani

Beynəlxalq Balkan Universiteti
Elnarə Məmmədova

Elnarə Məmmədova

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Nihad Hüseynov

Nihad Hüseynov

Martin Luther University Halle-Wittenberg
Leyla Yusifova

Leyla Yusifova

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Vüqar Mustafayev

Vüqar Mustafayev

Mingəçevir Dövlət Universiteti
Logaiswari Indiran

Logaiswari Indiran

Azman Hashim International Business School Universiti Teknologi Malaysia
Elçin Hüseynli

Elçin Hüseynli

Azərbaycan Dövlət Rəsm Qalereyası
Dilşad Güzel

Dilşad Güzel

Atatürk Universiteti
Ülke Hilal Çelik

Ülke Hilal Çelik

Atatürk Universiteti
Sinem Çelik

Sinem Çelik

Atatürk Universiteti
Faiza Bashir

Faiza Bashir

Government College for Women Township
Şəfa Əlizadə

Şəfa Əlizadə

UNEC
İlham Rüstəmov

İlham Rüstəmov

Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti
Həsən İsmayılov

Həsən İsmayılov

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
Fuad Salamzade

Fuad Salamzade

Muş Alparslan Universitesi